Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Zabrze ks. Andrzeja Hauptmana 16/2


PNA placówki: 41-806
Miejscowość: Zabrze
Ulica: ks. Andrzeja Hauptmana 16/2
Gmina: Zabrze
Powiat: Zabrze
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Zabrze. Godziny otwarcia placówki w Zabrze i dane adresowe.

Poczta Polska Zabrze usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Zabrze uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Zabrze zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Zabrze Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Zabrze działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Zabrze godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 281

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 03:17:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy