Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zamość 1 Lwowska 25/37-38


PNA placówki: 22-410
Miejscowość: Zamość
Ulica: Lwowska 25/37-38
Gmina: Zamość
Powiat: Zamość
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Zamość - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Zamość.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Zamość

Za pomocą poczty Zamość można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Zamość zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Zamość

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zamość są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Zamość pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Zamośćpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Zamość daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 287

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 11:00:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy