Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zawiercie 1 Józefa Piłsudskiego 13


PNA placówki: 42-400
Miejscowość: Zawiercie
Ulica: Józefa Piłsudskiego 13
Gmina: Zawiercie
Powiat: zawierciański
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Zawiercie? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Zawiercie wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Zawiercie doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zawiercie godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Zawiercie są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Zawiercie, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 597

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 01:26:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy