Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Żarnowiec n. Pilicą Warszawska 13


PNA placówki: 42-439
Miejscowość: Żarnowiec
Ulica: Warszawska 13
Gmina: Żarnowiec
Powiat: zawierciański
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Żarnowiec | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Żarnowiec

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Żarnowiec oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Żarnowiec zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Żarnowiec godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Żarnowiec są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Żarnowiec jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Żarnowiec

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Żarnowiec udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 266

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 23:05:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy