Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Ząbkowice Śląskie Ziębicka 56


PNA placówki: 57-200
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
Ulica: Ziębicka 56
Gmina: Ząbkowice Śląskie
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Ząbkowice Śląskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Ząbkowice Śląskie wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Ząbkowice Śląskie daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Ząbkowice Śląskie

Poczta Polska Ząbkowice Śląskie jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Ząbkowice Śląskie godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Ząbkowice Śląskie w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Ząbkowice Śląskie

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Ząbkowice Śląskie. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Ząbkowice Śląskie daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 286

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 07:30:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy