Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ząbkowice Śląskie 1 XX-lecia Os. 16a


PNA placówki: 57-200
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
Ulica: XX-lecia Os. 16a
Gmina: Ząbkowice Śląskie
Powiat: ząbkowicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska Ząbkowice Śląskie – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Ząbkowice Śląskie

Usługi Poczty Polskiej w mieście Ząbkowice Śląskie

Poczta Polska w mieście Ząbkowice Śląskie jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Ząbkowice Śląskie stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Ząbkowice Śląskie to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Ząbkowice Śląskie jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Ząbkowice Śląskie godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Ząbkowice Śląskie działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Ząbkowice Śląskie mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Ząbkowice Śląskie, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Ząbkowice Śląskie powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Ząbkowice Śląskie daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:11:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy