Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zielona Góra 10 Słowacka 12A


PNA placówki: 65-636
Miejscowość: Zielona Góra
Ulica: Słowacka 12A
Gmina: Zielona Góra
Powiat: Zielona Góra
Województwo: lubuskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Zielona Góra | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Zielona Góra

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Zielona Góra oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Zielona Góra zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Zielona Góra godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Zielona Góra są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Zielona Góra jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Zielona Góra

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska Zielona Góra – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Zielona Góra umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Zielona Góra paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Zielona Góra.


Liczba wyświetleń: 255

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 11:23:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy