Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Aleksandrów Łódzki 1 Rąbień Pańska 14


PNA placówki: 95-071
Miejscowość: Rąbień
Ulica: Pańska 14
Gmina: Aleksandrów Łódzki
Powiat: zgierski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska Rąbień – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Rąbień

Usługi Poczty Polskiej w mieście Rąbień

Poczta Polska w mieście Rąbień jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Rąbień stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Rąbień to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Rąbień jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Rąbień godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Rąbień działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Rąbień mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Rąbień, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 11:37:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy