Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Żabno Wietrzychowice 187


PNA placówki: 33-270
Miejscowość: Wietrzychowice 187
Gmina: Wietrzychowice
Powiat: tarnowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska Wietrzychowice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Wietrzychowice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Wietrzychowice

Poczta Polska w mieście Wietrzychowice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Wietrzychowice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Wietrzychowice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Wietrzychowice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Wietrzychowice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Wietrzychowice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Wietrzychowice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Wietrzychowice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Wietrzychowice należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Wietrzychowice

Poczta na terenie miasta Wietrzychowice daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Wietrzychowice, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 223

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:36:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy