Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Czarna Białostocka Młynowa 55


PNA placówki: 16-022
Miejscowość: Czarna Białostocka
Ulica: Młynowa 55
Gmina: Czarna Białostocka
Powiat: białostocki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Czarna Białostocka - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Czarna Białostocka.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Czarna Białostocka

Za pomocą poczty Czarna Białostocka można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Czarna Białostocka zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Czarna Białostocka

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Czarna Białostocka są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Czarna Białostocka pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Czarna Białostocka?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Czarna Białostocka można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Czarna Białostocka i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Czarna Białostocka daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 343

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 19:37:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy