Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gąbin Łąck Kolejowa 2


PNA placówki: 09-520
Miejscowość: Łąck
Ulica: Kolejowa 2
Gmina: Łąck
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łąck. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łąck wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Łąck daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łąck

Poczta Polska Łąck jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Łąck godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Łąck w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łąck

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łąck daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 549

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 15:54:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy