Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Płock 1 Maszewo Duże Lipnowska 79


PNA placówki: 09-400
Miejscowość: Maszewo Duże
Ulica: Lipnowska 79
Gmina: Stara Biała
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Maszewo Duże oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Maszewo Duże.

Poczta Maszewo Duże oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Maszewo Duże oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Maszewo Duże twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Maszewo Duże oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Maszewo Duże to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Maszewo Duże

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Maszewo Duże są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Maszewo Duże, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Maszewo Duże mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Maszewo Duże udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 504

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 12:38:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy