Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wyszogród Rynek 1


PNA placówki: 09-450
Miejscowość: Wyszogród
Ulica: Rynek 1
Gmina: Wyszogród
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Wyszogród. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wyszogród usługi

W budynku poczty Wyszogród możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wyszogród zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wyszogród, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wyszogród obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wyszogród godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wyszogród możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wyszogród są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Wyszogród

Poczta w miejscowości Wyszogród umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 292

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 14:19:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy