Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Słubice Płocka 41


PNA placówki: 09-533
Miejscowość: Słubice
Ulica: Płocka 41
Gmina: Słubice
Powiat: płocki
Województwo: mazowieckie

W Słubice znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska na terenie miasta Słubice

Każdy zainteresowany usługami pocztowymi może w dowolnej placówce pocztowej skorzystać z wysyłki paczek, wielowymiarowych przesyłek oraz tradycyjnych listów. W ofercie znajduje się również ekspresowa wysyłka, zapewniająca priorytetowe szybkie dostarczenie przesyłki do odbiorcy na terenie całego kraju. Do dyspozycji jest również usługa przesyłki kurierskiej.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Słubice

Na miejscu możemy załatwić wiele codziennych spraw, jednak przed wizytą warto sprawdzić godziny otwarcia, które czasem mogą ulec zmianom. Warto wcześniej skontaktować się z placówką, aby uniknąć nieporozumienia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Słubice dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Słubice potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Słubice znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Słubice daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 04:42:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy