Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gniezno 2 Kiszkowo Szkolna 24 A


PNA placówki: 62-280
Miejscowość: Kiszkowo
Ulica: Szkolna 24 A
Gmina: Kiszkowo
Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Kiszkowo i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Kiszkowo

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Kiszkowo jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Kiszkowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Kiszkowo są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Kiszkowo mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Kiszkowo. W niektórych przypadkach Poczta Polska Kiszkowo może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Kiszkowo, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 359

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 11:27:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy