Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gniezno 1 Czerniejewo 1 Maja 4


PNA placówki: 62-250
Miejscowość: Czerniejewo
Ulica: 1 Maja 4
Gmina: Czerniejewo
Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Czerniejewo - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Czerniejewo.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Czerniejewo

Za pomocą poczty Czerniejewo można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Czerniejewo zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Czerniejewo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Czerniejewo są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Czerniejewo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Czerniejewo

Poczta na terenie miasta Czerniejewo daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Czerniejewie, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 340

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy