Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Trzemeszno Adama Mickiewicza 6


PNA placówki: 62-240
Miejscowość: Trzemeszno
Ulica: Adama Mickiewicza 6
Gmina: Trzemeszno
Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Trzemeszno | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Trzemeszno

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Trzemeszno oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Trzemeszno zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Trzemeszno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Trzemeszno są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Trzemeszno jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Trzemeszno, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 314

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 09:17:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy