Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gniezno Gdańska 112


PNA placówki: 62-201
Miejscowość: Gniezno
Ulica: Gdańska 112
Gmina: Gniezno
Powiat: gnieźnieński
Województwo: wielkopolskie

W Gniezno znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Gniezno – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Gniezno klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Gniezno oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Gniezno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gniezno najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Gniezno w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Gnieźnie

Poczta Polska Gnieźnie umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Gniezno na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 367

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 21:47:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy