Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Goraj 21


PNA placówki: 66-340
Miejscowość: Goraj 21
Gmina: Przytoczna
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Goraj - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Goraj

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Goraj umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Goraj godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Goraj pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Goraj telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Goraj kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Goraj ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Goraj. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 305

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 16:40:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy