Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Międzyrzecz Krasińskiego 7


PNA placówki: 66-300
Miejscowość: Międzyrzecz
Ulica: Krasińskiego 7
Gmina: Międzyrzecz
Powiat: międzyrzecki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Międzyrzecz – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Międzyrzecz

Usługi Poczty Polskiej w mieście Międzyrzecz

Poczta Polska w mieście Międzyrzecz jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Międzyrzecz stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Międzyrzecz to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Międzyrzecz jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Międzyrzecz godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Międzyrzecz działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Międzyrzecz mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Międzyrzecz, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Międzyrzecz umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 188

Ostatnio przeglądane: 2023-12-03 10:52:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy