Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jabłonna k. Warszawy Modlińska 102


PNA placówki: 05-110
Miejscowość: Jabłonna
Ulica: Modlińska 102
Gmina: Jabłonna
Powiat: legionowski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Jabłonna. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Jabłonna – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Jabłonna oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Jabłonna gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Jabłonna Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Jabłonna są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jabłonna jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Jabłonna przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Jabłonna daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 786

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 04:34:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy