Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Serock n. Narwią Rynek 12


PNA placówki: 05-140
Miejscowość: Serock
Ulica: Rynek 12
Gmina: Serock
Powiat: legionowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Serock – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Serock

Usługi Poczty Polskiej w mieście Serock

Poczta Polska w mieście Serock jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Serock stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Serock to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Serock jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Serock godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Serock działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Serock mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Serock, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Serock

Poczta w miejscowości Serock umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 384

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:41:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy