Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Legionowo 1 Suwalna 11


PNA placówki: 05-122
Miejscowość: Legionowo
Ulica: Suwalna 11
Gmina: Legionowo
Powiat: legionowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Legionowo - skorzystaj z oferty usług i sprawdź ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Dostępne usługi Poczta Polska Legionowo

Poczta Polska punkt Legionowo oferuje wiele usług związanych między innymi z wysyłaniem paczek, listów czy przesyłek. Wszystkie informacje dostępne na stronie bądź w punkcie Legionowo.

Poczta Polska Legionowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Legionowo zazwyczaj nie różnią się od poniedziałku do piątku. Najczęściej harmonogram pracy Poczty Polskiej pozostaje niezmienny we wszystkie dni robocze. Oczywiście w niektórych sytuacjach Poczta Polska Legionowo godziny otwarcia może zmienić danego dnia w związku ze świętami czy dniami wolnymi od pracy. Dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką poczty Legionowo, aby uzyskać aktualne informacje związane z godzinami otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 472

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 10:47:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy