Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Janów Lubelski Jana Zamoyskiego 39


PNA placówki: 23-300
Miejscowość: Janów Lubelski
Ulica: Jana Zamoyskiego 39
Gmina: Janów Lubelski
Powiat: janowski
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Janów Lubelski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Placówka Poczty Polskiej Janów Lubelski

Poczta Polska posiada szeroką gamę usług na wyciągnięcie ręki. Każda placówka pocztowa oferuje między innymi wysyłanie nadanych listów wraz z doręczeniem paczek lub przesyłek.

Dodatkowe usługi Poczty Polskiej

Oprócz nadania i odebrania paczki, na miejscu można również np. opłacić bieżące rachunki. Godziny pracy placówki są dostosowane do potrzeb klientów, jednak w okresach świątecznych godziny te mogą ulec zmianom. Przed odwiedzeniem placówki pocztowej warto zatem sprawdzić, czy godziny otwarcia nie uległy zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Janów Lubelski dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Janów Lubelski potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Janów Lubelski znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Janów Lubelski

Poczta w miejscowości Janów Lubelski umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 610

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 17:29:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy