Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wierzchowiska Pierwsze 153


PNA placówki: 23-310
Miejscowość: Wierzchowiska Pierwsze 153
Gmina: Modliborzyce
Powiat: janowski
Województwo: lubelskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wierzchowiska Pierwsze? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Wierzchowiska Pierwsze to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchowiska Pierwsze są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchowiska Pierwsze zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Wierzchowiska Pierwsze

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Wierzchowiska Pierwsze daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 235

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:37:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy