Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jedlina-Zdrój Warszawska 6


PNA placówki: 58-330
Miejscowość: Jedlina-Zdrój
Ulica: Warszawska 6
Gmina: Jedlina-Zdrój
Powiat: wałbrzyski
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Jedlina-Zdrój? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Jedlina-Zdrój

Placówka Poczty Jedlina-Zdrój oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Jedlina-Zdrój w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Jedlina-Zdrój to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Jedlina-Zdrój to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Jedlina-Zdrój

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Jedlina-Zdrój są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Jedlina-Zdrój mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Jedlina-Zdrój

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Jedlina-Zdrój jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 336

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 04:49:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy