Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wałbrzych 1 Szczawno-Zdrój Józefa Łączyńskiego 44


PNA placówki: 58-300
Miejscowość: Szczawno-Zdrój
Ulica: Józefa Łączyńskiego 44
Gmina: Szczawno-Zdrój
Powiat: wałbrzyski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Szczawno-Zdrój - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Szczawno-Zdrój Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Szczawno-Zdrój. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szczawno-Zdrój godziny otwarcia

Poczta Polska Szczawno-Zdrój działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Szczawno-Zdrój w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Szczawno-Zdrój może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Szczawno-Zdrój godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 231

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 19:38:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy