Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Boguszów-Gorce 1 Adama Mickiewicza 9


PNA placówki: 58-370
Miejscowość: Boguszów-Gorce
Ulica: Adama Mickiewicza 9
Gmina: Boguszów-Gorce
Powiat: wałbrzyski
Województwo: dolnośląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Boguszów-Gorce. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Boguszów-Gorce

Poczta mieszcząca się w miejscowości Boguszów-Gorce daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Boguszów-Gorce jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Boguszów-Gorce godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Boguszów-Gorce są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Boguszów-Gorce godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Boguszów-Gorce śledzenie przesyłek

Placówka poczty Boguszów-Gorce umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Boguszów-Gorce.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 15:44:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy