Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Boguszów-Gorce 1 Grunwaldzka 5


PNA placówki: 58-371
Miejscowość: Boguszów-Gorce
Ulica: Grunwaldzka 5
Gmina: Boguszów-Gorce
Powiat: wałbrzyski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Boguszów-Gorce. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Boguszów-Gorce usługi

W budynku poczty Boguszów-Gorce możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Boguszów-Gorce zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Boguszów-Gorce, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Boguszów-Gorce obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Boguszów-Gorce godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Boguszów-Gorce możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Boguszów-Gorce są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Boguszów-Gorce daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 761

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 20:21:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy