Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jedwabne Żwirki i Wigury 3


PNA placówki: 18-420
Miejscowość: Jedwabne
Ulica: Żwirki i Wigury 3
Gmina: Jedwabne
Powiat: łomżyński
Województwo: podlaskie

Poczta Polska Jedwabne – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Jedwabne

Usługi Poczty Polskiej w mieście Jedwabne

Poczta Polska w mieście Jedwabne jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Jedwabne stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Jedwabne to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Jedwabne jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Jedwabne godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Jedwabne działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Jedwabne mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Jedwabne, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Jedwabne daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 288

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 02:49:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy