Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dobry Las 81


PNA placówki: 18-417
Miejscowość: Dobry Las 81
Gmina: Zbójna
Powiat: łomżyński
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Dobry Las. Godziny otwarcia placówki w Dobry Las i dane adresowe.

Poczta Polska Dobry Las usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Dobry Las uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Dobry Las zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Dobry Las Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Dobry Las działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Dobry Las godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Dobry Las trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 11:28:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy