Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jegławki 18/2


PNA placówki: 11-421
Miejscowość: Jegławki 18/2
Gmina: Srokowo
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska Jegławki – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Jegławki

Usługi Poczty Polskiej w mieście Jegławki

Poczta Polska w mieście Jegławki jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Jegławki stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Jegławki to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Jegławki jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Jegławki godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Jegławki działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Jegławki mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Jegławki, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 295

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 12:28:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy