Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kętrzyn gen. Władysława Sikorskiego 20/1 A


PNA placówki: 11-401
Miejscowość: Kętrzyn
Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 20/1 A
Gmina: Kętrzyn
Powiat: kętrzyński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska Kętrzyn – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kętrzyn

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kętrzyn

Poczta Polska w mieście Kętrzyn jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kętrzyn stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kętrzyn to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kętrzyn jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kętrzyn godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kętrzyn działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kętrzyn mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kętrzyn, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Kętrzyn należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska Kętrzyn – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Kętrzyn umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Kętrzyn paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Kętrzyn.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:17:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy