Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Karłowice Kolejowa 12


PNA placówki: 46-037
Miejscowość: Karłowice
Ulica: Kolejowa 12
Gmina: Popielów
Powiat: opolski
Województwo: opolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Karłowice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Karłowice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Karłowice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Karłowice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Karłowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Karłowice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Karłowice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Karłowicepotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Karłowice udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 269

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 20:10:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy