Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 1 Wita Stwosza 31


PNA placówki: 40-042
Miejscowość: Katowice
Ulica: Wita Stwosza 31
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Katowice usługi

W budynku poczty Katowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Katowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Katowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Katowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Katowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Katowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Katowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Katowice

Poczta w miejscowości Katowice umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 411

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 00:06:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy