Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Katowice 1 Pocztowa 9


PNA placówki: 40-001
Miejscowość: Katowice
Ulica: Pocztowa 9
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Katowice. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Katowice

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Katowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Katowice daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Katowice nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Katowice działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Katowice zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledzenie paczek Katowice

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Katowice jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 11661

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 18:40:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy