Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Katowice 22 Tysiąclecia 5


PNA placówki: 40-874
Miejscowość: Katowice
Ulica: Tysiąclecia 5
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Katowice.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Katowice

Za pomocą poczty Katowice można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Katowice zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Katowice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 1082

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 18:24:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy