Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Katowice 11 Bogucicka 2


PNA placówki: 40-227
Miejscowość: Katowice
Ulica: Bogucicka 2
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska Katowice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Katowice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Katowice

Poczta Polska w mieście Katowice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Katowice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Katowice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Katowice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Katowice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Katowice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Katowice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 18:10:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy