Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 1 Aleja Wojciecha Korfantego 128


PNA placówki: 40-157
Miejscowość: Katowice
Ulica: Aleja Wojciecha Korfantego 128
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice. Godziny otwarcia placówki w Katowice i dane adresowe.

Poczta Polska Katowice usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Katowice uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Katowice zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Katowice Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Katowice działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Katowice godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Katowice

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Katowice specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Katowice śledzenie przesyłek

Placówka poczty Katowice umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Katowice.


Liczba wyświetleń: 927

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 16:53:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy