Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 1 Adama Mickiewicza 29


PNA placówki: 40-001
Miejscowość: Katowice
Ulica: Adama Mickiewicza 29
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska Katowice – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Katowice

Usługi Poczty Polskiej w mieście Katowice

Poczta Polska w mieście Katowice jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Katowice stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Katowice to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Katowice jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Katowice godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Katowice działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Katowice mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Katowice, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 1587

Ostatnio przeglądane: 2024-05-28 08:11:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy