Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 25 Ks. Bp Stanisława Adamskiego 11


PNA placówki: 40-556
Miejscowość: Katowice
Ulica: Ks. Bp Stanisława Adamskiego 11
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Katowice - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Katowice

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Katowice umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Katowice godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Katowice pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Katowice telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Katowice daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 563

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 06:15:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy