Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Katowice 25 Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7


PNA placówki: 40-061
Miejscowość: Katowice
Ulica: Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 7
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Katowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Katowice usługi

W budynku poczty Katowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Katowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Katowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Katowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Katowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Katowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Katowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Katowice do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 522

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 08:12:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy