Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Bielsko-Biała Jana Sobieskiego 172


PNA placówki: 43-303
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Jana Sobieskiego 172
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Bielsko-Biała. Godziny otwarcia placówki w Bielsko-Biała i dane adresowe.

Poczta Polska Bielsko-Biała usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Bielsko-Biała uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Bielsko-Biała zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Bielsko-Biała Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Bielsko-Biała działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Bielsko-Biała godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Bielsko-Biała

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Bielsko-Biała specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Bielsko-Biała śledzenie przesyłek

Placówka poczty Bielsko-Biała umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Bielsko-Biała.


Liczba wyświetleń: 272

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 05:32:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy