Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP Bielsko-Biała S201 Legionów 47


PNA placówki: 43-302
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Legionów 47
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bielsko-Biała. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Bielsko-Biała – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Bielsko-Biała oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Bielsko-Biała gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Bielsko-Biała Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Bielsko-Biała są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Bielsko-Biała jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Bielsko-Biała przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Bielsko-Biała daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 1508

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 15:41:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy