Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bielsko-Biała 3 Mikołaja Reja 16


PNA placówki: 43-317
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Mikołaja Reja 16
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bielsko-Biała | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Bielsko-Biała

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Bielsko-Biała oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Bielsko-Biała zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Bielsko-Biała godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Bielsko-Biała są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Bielsko-Biała jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 444

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 23:39:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy