Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bielsko-Biała 19 Warszawska 180


PNA placówki: 43-319
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Warszawska 180
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Bielsko-Biała. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Bielsko-Biała usługi

W budynku poczty Bielsko-Biała możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Bielsko-Biała zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Bielsko-Biała, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Bielsko-Biała obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Bielsko-Biała godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Bielsko-Biała możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Bielsko-Biała są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Bielsko-Biała dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 473

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:36:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy