Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kielce 12 Henryka Sienkiewicza 7


PNA placówki: 25-351
Miejscowość: Kielce
Ulica: Henryka Sienkiewicza 7
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kielce oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Kielce usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Kielce

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Kielce jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 952

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 09:53:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy