Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kielce 25 Sandomierska 107


PNA placówki: 25-324
Miejscowość: Kielce
Ulica: Sandomierska 107
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska Kielce – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kielce

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kielce

Poczta Polska w mieście Kielce jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kielce stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kielce to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kielce jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kielce godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kielce działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kielce mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kielce, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Kielce należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska Kielce śledzenie przesyłek

Placówka poczty Kielce umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Kielce.


Liczba wyświetleń: 464

Ostatnio przeglądane: 2024-05-15 04:11:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy