Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kielce 3 Barwinek 28


PNA placówki: 25-113
Miejscowość: Kielce
Ulica: Barwinek 28
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kielce. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kielce – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Kielce oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Kielce gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Kielce Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kielce są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kielce jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Kielce przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kielce dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kielce potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kielce znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Kielce

Poczta Polska w miejscowości Kielce daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Kielce za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 2038

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 06:41:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy