Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kielce 12 Krakowska 3


PNA placówki: 25-030
Miejscowość: Kielce
Ulica: Krakowska 3
Gmina: Kielce
Powiat: Kielce
Województwo: świętokrzyskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kielce | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kielce

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kielce oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kielce zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kielce godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kielce są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kielce jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 450

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 17:05:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy